Pali Ci się grunt pod nogami. Ostatni czas nie był najlepszy. Trapią Cię smutki i liczne niepokoje. Zebranie się w sobie, odszukanie i wykorzystanie pokładów silnej woli i samozaparcia zrównoważy złe wpływy i pozwoli nieco jaśniej spojrzeć w przyszłość, a w każdym razie trzeźwiej postępować i mocniej stanąć na nogach. Póki co potrzebne jest oczyszczenie, gdyż oddziałują na Ciebie negatywne podczepienia.

W ostatnim czasie Twe życie nie było zbyt udane. Jednak nie popadaj w paranoję. Najlepsze co możesz teraz zrobić, to nabrać dystansu i wyciągnąć właściwe wnioski z poprzednich doświadczeń. Dodatkowo możesz oczyścić swą energię, gdyż posiadasz negatywne podłączenia energetyczne.

Szukasz konkretnych porad sprawdź - wróżkę na telefon!

W najbliższym czasie mogą wyjść na wierzch Twoje lęki, które próbujesz tak usilnie skrywać. Boisz się że nie czeka na Ciebie szczęście, bardzo prawdopodobne że będzie Cię to jeszcze bardziej zamartwiać. Wpadniesz wtedy w błędne koło, gdyż nie dość że będziesz sama, to swoim zachowaniem będziesz coraz bardziej się pogrążać. Wszystko przez negatywne podczepienia. Potrzebne jest oczyszczenie, wtedy pozytywna energia bijąca od Ciebie będzie przyciągać wspaniałe rzeczy.

Wszystko musi mieć swój powód. Także to, że zastanawiasz się dlaczego Twe życie nie układa się tak jak powinno. Na początku musisz uporządkować swoje sprawy z przeszłości, potrzebne jest oczyszczenie. Ponadto usiądź i zastanów się czy ostatnimi czasy nie byłaś trochę zarozumiała, zbyt szorstka dla otaczających Cię ludzi. Pamiętaj że wszystko dookoła jest energią i ta energia którą przekazujesz, wraca do Ciebie. Postaraj się zacząć zmiany od siebie, zwiększy to Twe szanse na odnalezienie szczęścia w życiu.

Czy potrzebujesz oczyszczenia z negatywnych energii?

Nie jesteś pewna swojej przyszłości. Z jednej strony pragniesz poczuć prawdziwe szczęście, z drugiej jednak, czujesz liczne lęki przed przyszłością. Wydaje Ci się że masz po prostu pecha. Ten pech jest spowodowany negatywnymi podłączeniami energetycznymi. Właśnie przez to jesteś zablokowana. Potrzebne jest oczyszczenie.

Wskutek wcześniejszych rozczarowań podświadomie obawiasz się o swoją przyszłość. Takie podejście zabija w Tobie pozytywną energię. Powinnaś na początku zacząć zmianę od siebie, wyciągnij wnioski z przeszłości i staraj się je przenieść na czas teraźniejszy. Dodatkowo oddziałują na Ciebie negatywne podłączenia energii. Powinnaś więc oczyścić się z nich. Dopiero wtedy zobaczysz co to znaczy wewnętrzny spokój.

Informacje

Dodany: 2017-11-07
Kategoria: Tarot

Tagi dla artykułu

karty lenormand, prawdziwe wróżki, wróżka, wróżka na telefon
Wróżby miłosne na listopad i grudzień

Komentarze: 5


 • noavatar.png
  Rory | 2017-11-18

  pociąga mi się

 • noavatar.png
  Lashawnda | 2017-11-20

  zachęcił się w wpisika

 • noavatar.png
  Manuel | 2017-11-20

  doskonale się przeglądało

 • noavatar.png
  Lawanna | 2017-11-24

  dzięki zanadto fajną szopkę

 • noavatar.png
  Ardella | 2017-11-25

  Fascynująco skreślone